Locaties

Het netwerk streeft ernaar om de revalidatie zo dicht mogelijk bij huis te laten plaatsvinden. Hieronder een overzicht van de deelnemende gespecialiseerde fysiotherapeuten uit de regio Kennemerland.

 

 

Spaarne Gasthuis loc. Haarlem-Noord (alleen 2e lijn)
Vondelweg 999
2026 BW Haarlem
Tel: 023-5453005
www.spaarnegasthuis.nl
e-mail: dhendrik@spaarnegasthuis.nl
Contactpersoon: Donna Hendriks
Spaarne Gasthuis loc. Haarlem-Zuid (alleen 2e lijn)
Boerhaavelaan 22
2025 RC Haarlem
Tel: 023-5453005
www.spaarnegasthuis.nl
e-mail: mnotten@spaarnegasthuis.nl
Contactpersoon: Jet Otten
Spaarne Gasthuis loc. Hoofddorp (alleen 2e lijn)
Spaarnepoort 1
2134 TM Hoofddorp
Tel: 023-2240000
www.spaarnegasthuis.nl
e-mail: mvangroen@spaarnegasthuis.nl
Contactpersoon: Mirjam van Groen
Oedeem-en Fysiocentrum Meander
Kruisweg 875-A
2132 CA Hoofddorp
Tel: 023-5627150
www.oedeemfysiomeander.nl
e-mail: info@oedeemfysiomeander.nl
Contactpersoon: Willeke van Santen
Diepeveen Fysiotherapie en Revalidatie loc. IJsbaan
IJsbaanlaan 4C
2024 AV Haarlem
Tel: 023-5267717
www.diepeveenfysio.nl
e-mail: carolien@diepeveenfysio.nl
Contactpersoon: Carolien Molenaar
Diepeveen Fysiotherapie en Revalidatie loc. Pre-Health
Bijdorplaan 15F
2015 CE Haarlem
Tel: 023-5267717
www.diepeveenfysio.nl
e-mail: carolien@diepeveenfysio.nl
Contactpersoon: Carolien Molenaar
201Fysiosport
Zijlweg 9-11
2013 DA Haarlem
Tel: 023-5311140
www.201fysiosport.nl
e-mail: marjorie@201fysiosport.nl
Contactpersoon: Marjorie op den Velde
Fysiotherapie van Veenendaal
Meerlaan 257
2181 BP Hillegom
Tel: 0252-515795
www.fysiotherapievanveenendaal.nl
e-mail: katinka@fysiotherapievanveenendaal.nl
Contactpersoon: Katinka Brouwer
Algera Fysiotherapie
Nassaustraat 45
2161 RJ Lisse
Tel: 0252-426338
www.algerafysiotherapie.nl
e-mail: dagmar@algerafysiotherapie.nl / ingrid@algerafysiotherapie.nl
Contactpersonen: Ingrid Algera / Dagmar Berkelaar
Fysiotherapie Haarlem-Noord
Marsmanplein 116-a
2025 DV Haarlem
Tel: 023-5252814
www.fysiotherapiehaarlem-noord.nl
e-mail: info@fysiohn.nl
Contactpersonen: Hanneke Osinga
Fysiotherapie Leidsevaart
Leidsevaart 254
2014 HG Haarlem
Tel: 023-5324826
www.fysiotherapieleidsevaart.nl
e-mail: info@fysiotherapieleidsevaart.nl
Contactpersoon: Regina Gjaltema
Fysiotherapie Haarlem-Oost
Byzantiumstraat 18 zw
2033 EJ Haarlem
Tel: 023-5352018
www.haarlemoost.nl
e-mail: info@haarlemoost.nl
Contactpersoon: Jeanette Klop
Gezondheidscentrum Floriande
Waddenweg 1
2134 XL Hoofddorp
023- 5540610
https://www.gchaarlemmermeer.nl/
e-mail: n.de.haan@gcfloriande.nl
Contactpersoon: Nikkie de Haan
Gezondheidscentrum Overbos
Muiderbos 212
2134 SZ Hoofddorp
023- 5540610
https://www.gchaarlemmermeer.nl/
e-mail: m.wijers@gchaarlemmermeer.nl
Contactpersoon: Marijke Wijers
Fysiotherapie Boot en Broersen
Vivaldistraat 67A
2162 AB Lisse
0252-421147
www.bootenbroersen.com
e-mail: info@bootenbroersen.com
Contactpersoon: Meike van der Meer
FysioExpert
Boerhavelaan 32
2035 RC Haarlem
023- 5450751
www.fysioexpert.nl
e-mail: info@fysioexpert.nl
Contactpersoon: Cheryl Didem Catalbas
Fysiotherapie Berendes
Liniewal 4                                 Bernadottelaan 125
2141 PA Vijfhuizen                  2037 GN Haarlem
023-5583106                            023-5331455
www.fysioberendes.nl
e-mail: info@fysioberendes.nl
Contactpersoon: Anuschka Versteege
Fysiotherapie Velserbroek
Aletta Jacobsstraat 200 /220
1991 PW Velserbroek

Tel: 023-5201250
www.fysiotherapie-velserbroek.nl
e-mail: ilse@fysiotherapie-velserbroek.nl
Contactpersoon: Ilse Limmen
De verbinding- Oedeem- en oncologiefysiotherapie
Maltezerplein 25                 Bachstraat 1a/1b
1961 JC Heemskerk            1962 BA Heemskerk
Tel: 0251-231018                 0251-769149
www.fysiotherapiehartvanheemskerk.nl
e-mail: ellen@hartvanheemskerk.nl
Contactpersoon: Ellen van Harten
Fysiocentre Haarlemmermeer
Kerkstraat 3A
2153 BD Nieuw-Vennep
Tel: 0252-689787
www.fysiocentre.eu
e-mail: sandra@fysiocentre.eu
Contactpersoon: Sandra Pouleijn-Klijn
Verheul & Weerman Fysiotherapeuten
Welgelegen 29
2152 BH Nieuw-Vennep
Tel: 0252-620600
www.verheulenweerman.nl
e-mail: LVliegendhart@verheulenweerman.nl
Contactpersoon: Lisa Vliegendhart